Kontakt

Hvis du er interesseret i at blive medlem, og komme på besøg og opleve klubben se nye medlemmer.

Adresse:
Janesvej 2
8220 Brabrand

For at komme til træningslokalet, gå da venstre om skolen og følg skiltene til “Lavia”. Vi holder til ikke langt fra dem.


 

Har du brug for at komme i kontakt med nogen fra bestyrelsen?

Formand
Jacob Stegelmann
formand@aak-styrke.dk
6133 1944

Kasserer
Christopher Holm Larsen
kasserer@aak-styrke.dk
2085 5407

Sekretær
Leo Smith
leo@aak-styrke.dk
2873 5135

Bestyrelsesmedlem
Thomas Holdersen
thomash@aak-styrke.dk
2868 9013

Bestyrelsesmedlem
Signe N. Jensen
signe@aak-styrke.dk
6139 0362

Suppleant
Mesud Sarmanlu
mesud@aak-styrke.dk
6064 0323

Suppleant
Christian Tidmarsh
tidmarsh@aak-styrke.dk
6023 8368