Kontakt os

Janesvej 2
8220 Brabrand

Find vej til AAK

For at komme til træningslokalet, gå da venstre om skolen og følg skiltene til “Lavia”. Vi holder til ikke langt fra dem.

Janesvej 2, 8220 Brabrand

Kontakt bestyrelsen

Formand
Jacob Stegelmann
formand@aak-styrke.dk
6133 1944

Kasserer
Annemia Pretzmann
kasserer@aak-styrke.dk
3053 7501

Sekretær
Maya Marquard Nielsen
maya@aak-styrke.dk
2873 5135

Bestyrelsesmedlem
Bo Jensen
bo@aak-styrke.dk

Bestyrelsesmedlem
Martin Aksel Jensen
martin@aak-styrke.dk

Suppleant
Sebastian Sabroe
sebastian@aak-styrke.dk
2368 5556

Suppleant
Laura Tolstrup
laura@aak-styrke.dk
4047 1944