Kontakt os

Janesvej 2
8220 Brabrand

Find vej til AAK

For at komme til træningslokalet, gå da venstre om skolen og følg skiltene til “Lavia”. Vi holder til ikke langt fra dem.

Janesvej 2, 8220 Brabrand

Kontakt bestyrelsen

Formand
Jacob Stegelmann
formand@aak-styrke.dk
6133 1944

Kasserer
Jacob Diakovasilis
kasserer@aak-styrke.dk
2274 1401

Sekretær
Christopher Holm Larsen
christopher@aak-styrke.dk
2873 5135

Bestyrelsesmedlem
Thomas Holdersen
thomash@aak-styrke.dk
2868 9013

Bestyrelsesmedlem
Signe N. Jensen
signe@aak-styrke.dk
6139 0362

Suppleant
Martin Aksel Jensen
martin@aak-styrke.dk
5190 4352

Suppleant
Bo Jensen
bo@aak-styrke.dk